Asus dizüstü bilgisayar, Asus cep telefonları gibi cihazlarımızda Lityum-iyon pil kullanılır.  Batarya, bilgisayarın alt tarafında bulunur ve dizüstü bilgisayarlarımızın en önemli kulanım kolaylığını sağlayan kablosuz özelliğini taşımasını sağlar. Asus Batarya Servisi, tüm Asus bilgisayarlara uyum her çeşit batarya modelini satışa sunmakta; aynı zamanda bozulan batarya onarımı sağlamaktadır.Asus ux31 ux31a ux31e notebook bataryasi izmir

Batarya ömrünü uzatabilmeniz için bazı faktörlere dikkat etmenizde fayda vardır. Öncelikle bataryanın altında bulunan model numarası ile bilgisayarınki aynı olmalıdır. Uygun olmayan batarya kullanımı hem bataryanıza hem de bilgisayarınıza zarar verecektir. Aynı zamanda bataryasız veya bozuk batarya ile notebookunuzu çalıştırmak da zararlıdır.

Asus ux31 ux31a ux31e notebook bataryasi izmir, Bataryaya haftada en az bir kere şarj-deşarj işlemi yapılmalıdır. Yeni aldığınız bataryayı ise, Asus Notebook unuza taktıktan sonra 10-12 saat şarj etmelisiniz. Batarya dolduktan sonra şarj yüzdesini % 5 e getirip tekrar %100 olana kadar şarj etmelisiniz. Bu işlem başlangıç aşamasında şarj ömrünü uzatacaktır.


Google’da en çok aranan batarya modelleri

  • Asus ux31e bataryası izmir de nereden alabilirim?
  • asus ux31a bataryasını izmirde nerede yaptırabilirim?
  • izmir asus notebook batarya değişimi nerede?

Asus C22-UX31 Notebook Bataryası
Asus C23-UX31 Notebook Bataryası
Asus UX31 Notebook Bataryası
Asus UX31 Ultrabook Notebook Bataryası
Asus UX31A Notebook Bataryası
Asus UX31A-R4004H Notebook Bataryası
Asus UX31E Ultrabook Notebook Bataryası
Asus UX31E-DH72 Notebook Bataryası
Asus UX31KI3517A Notebook Bataryası
Asus ZenBook UX31 Notebook Bataryası
Asus ZenBook UX31E Notebook Bataryası
Asus Zenbook UX31A Notebook Bataryası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir